Аквафітнес

Знайдено: 1 - 12 серед 51 товар

Аквафітнес – сучасний спосіб вдосконалення себе!

Любов до спорту сьогодні – необхідна умова для підтримки Вашого здоров’я. Вам не обов’язково бути рекордсменами, головне – це рух! Перемога над собою завжди є тим, що допомагає нам в житті зберігати бадьорість, життєву енергію та оптимізм. Аквааеробіка – це чудовий спосіб заряджатися енергією та приємно проводити час тренувань на воді. Ритмічна гімнастика у водному середовищі позитивно впливає на м’язи, завдяки тому, що сила виштовхування води послаблює гравітаційне тяжіння, вага людини, яка перебуває у воді, знижується та значно зменшується навантаження на суглоби.

Для тих, хто страждає від варикозного розширення вен, – це найкращий варіант кардіотренування, оскільки гідростатичний тиск стимулює повернення крові у серце, і в цілому покращує циркуляцію крові по всьому організму. Крім того, косметологи уже давно говорять про масажний ефект води, який сприяє боротьбі з целюлітом, особливо, якщо у воді виконувати вправи на різні групи м’язів. На заняттях з аквааеробіки ви цілковито змінюєте оточення, тіло стає невагомим. І це приємне відчуття легкості допомагає швидко позбутися будь-яких неприємних думок.

Головна перевага аквааеробіки полягає у різноманітті її видів. Це може бути проста розвиваюча водна гімнастика, а може бути і повноцінне силове тренування на воді. Завдяки цьому, аквааеробіка набула величезної популярності у всьому світі. Зазвичай, виділяють чотири основні напрями, які використовуються на заняттях з аквааеробіки: оздоровчий, спортивний, прикладний та лікувальній.

  • Оздоровчий напрям допомагає зміцнити здоров’я, покращує працездатність і значною мірою позитивно впливає на функції систем організму. Основна орієнтація таких занять – оволодіння життєво важливими комплексами рухів, розвиток фізичних якостей, адаптація організму до навантаження, а також зняття психоемоційного навантаження. Аквааеробіка відповідає сучасним вимогам та принципам оздоровчої фізкультури, сприяє покращенню здоров’я, підвищенню працездатності, має величезний ефект гартування та допомагає зняти стрес.
  • Спортивний напрям гідроаеробіки стане допоміжним (інструментом) для досягнення певного рівня результатів у різноманітних видах спорту. В будь-якому випадку, аквааеробіку можна використовувати як гімнастику, так і релаксуючий бонус до основних тренувань.
  • Прикладний напрям покликаний забезпечити характер та рівень психофізичної підготовки, яка необхідна в конкретному виді професійної діяльності. Тут йдеться про емоційну наснагу, яка потрібна після монотонної та виснажливої роботи і, відповідно, для укріплення душевної рівноваги. Також, прикладний напрям використовується для розвитку та зміцнення окремих груп м’язів, розвитку спеціальних психофізичних якостей та для профілактики розвитку професійних захворювань.
  • Лікувальний напрям використовується для відновлення здоров’я та працездатності, корекції форми тіла, підвищення життєвого тонусу та покращення загального самопочуття хворих. При зменшенні навантаження, вправи у воді виконують фізичну реабілітацію.

Базується аквааеробіка на основі рухів під ритмічну музику, яка допомагає виконувати вправи в певному темпі, а також піднімає настрій. Творчий підхід інструкторів робить кожне заняття ще більше ефективним та цікавим.

Останнім часом популярною стала аквааеробіка для вагітних. Для майбутніх мам спеціально розроблені комплекси вправ, які вчать контролювати тонус м’язів та регулювати дихання. Зазвичай, заняття проводить досвідчений інструктор, який докладно пояснює та показує, як слід виконувати вправи. На заняттях з аквафітнесу використовують додаткове спорядження – рукавички для плавання, аквадиски, аквасандалі, аквагантелі, аквапалиці, аквапояси та інші аксесуари. Визначайтеся з тим, який напрям акваеаробіки потрібен саме Вам та приступайте до тренувань. Ефект від занять буде очевидним!