Шведські стінки

Знайдено: 1 - 12 серед 50 товарів

Шведська стінка - це корисно і цікаво!

Сучасні діти мають у своєму розпорядженні величезний вибір іграшок, а батьки завжди намагаються догодити їм. Але не варто просто купувати всі іграшки - деякі можуть навіть нашкодити, а розваги повинні бути корисними. Одним з найкращих рішень може стати дитячий спортивний куточок або шведські стінки для дому - вони не вимагають великого простору для встановлення (2-3 метри), а, завдяки сучасним рішенням, зможуть задовільнити бажання будь-якої дитини. Кожна дитина дуже рухлива, то чому б їй не займатися своїми цікавими справами, отримуючи від цього користь, яку дає шведська стінка? Дитину варто привчати до спортивних занять змалку. Шведська стінка для дітей дозволить їм отримувати задоволення від корисних занять. Крім того, за допомогою шведської стінки дитина зможе активно грати навіть коли у вас немає часу піти з нею на дитячий майданчик.

Кращий дитячий куточок - тільки для вас!

Ні для кого не секрет, що спорт - це здоров'я. Мова йде не тільки про серйозні заняття, а й про те, що дитина зможе просто погратися на шведській стінці, купити яку можна за доступною ціною. Дитячі спортивні куточки для дому збирають на основі цілих комплексів, які ви можете доповнювати найрізноманітнішими деталями, що найбільше зацікавлять вашу дитину. До прикладу, на шведську стінку можна повісити гімнастичні кільця, на яких можна буде і просто повисіти, і покрутитися, і навіть попідтягуватися. Але основою має бути дитяча шведська стінка - це саме прийнятне для дитини спортивне обладнання. Її варто підбирати відповідно до віку малюка (рекомендовано з 3 років). А купити шведську стінку можна саме у нас з доставкою по всій Україні.

У комплекс спортивного куточка зі шведською стінкою може входити:

 • турнік;
 • підвісна драбина - це невід'ємна частина шведської стінки;
 • гойдалки;
 • гімнастичні кільця;
 • ростомір, в такому випадку, за допомогою шведської стінки можна стежити за зростом дитини;
 • канат;
 • дошка для преса і спини, така шведська стінка буде корисна і батькам;
 • трапеція;
 • гладіаторська сітка;
 • "Рукохід", цікавий і простий елемент шведської стінки;
 • петлеподібний "лаз";
 • кільце баскетбольне з щитком і багато інших спортивних знарядь, які зможуть доповнити шведську стінку.

Шведська стінка в місті Київ сьогодні дуже популярна, оскільки в сучасних дворах не так вже й багато дитячих майданчиків, на яких може безпечно пограти ваша дитина. Крім того, не завжди в батьків є час піти погуляти з дитиною в парк, на турніки або навіть у двір, а наявність дитячого куточка з шведською стінкою дозволяє дитині займатися з інтересом і вдома.

Чому варто купити спортивну стінку?

Якщо дитина мало рухається, то в неї знижується імунітет, з'являється зайва вага і проблеми з опорно-руховим апаратом. Заняття на шведській стінці дають можливість дитині бути спритною, сильною, здоровою і підтягнутою. Крім того, на шведські стінки ціна невисока, і не потрібно буде витрачати гроші на відвідування дитячих спортивних занять. Займатися можна в будь-який час, тому ви зможете з дитинства привчити дітей робити ранкову зарядку. А щоб дитині було цікаво, ви можете купити дитячий спортивний куточок для дому з тією комплектацією, яку вона сама для себе обере. Користь беззаперечна! Тому не варто чекати, замовляйте шведські стінки в Києві чи будь-яких інших містах України та зумійте потішити свою дитину з користю для її здоров'я!