Доставка

Наша компанія вже багато років працює в сфері продажу спортивного інвентарю та туристичного спорядження, тому ми зобов'язані стежити, щоб довіз товару був якісним і зручним для наших клієнтів. Відвантаження товарів здійснюється зі складу в місті Львові. Відповідно, якщо Ви є мешканцем цього міста, то довіз товару для Вас може бути здійснено нашим кур'єром або Ви самі можете забрати своє замовлення безпосередньо зі складу.

Якщо ж Ви проживаєте за межами міста Львова, тоді наші менеджери із задоволенням запропонують Вам широкий спектр відомих перевізників (Міст Експрес, САТ, Автолюкс, Нова Пошта, УкрПошта, в т.ч. кур'єрська, та ін.) і оформлять зручний для вас спосіб довозу придбаного Вами товару. В основному ми користуємося послугами перевізника "Нова Пошта".


Умови доставляння товарів по місту Львову:

  • Доставляння замовлення по місту Львову здійснюється БЕЗКОШТОВНО при замовленні товару на суму більше 500 грн. При замовленні до 500 грн. вартість складе 50 грн.
  • Доставляння замовлення, оплаченого через мережу терміналів EasyPay, здійснюється на наступний день після підтвердження оплати.
  • Графік доставляння товарів: з 10:00 до 15:00
  • Якщо замовлення розміщено до 12:00, то товар буде доставлено в той самий день. Замовлення, прийняті після 12:00 зазвичай доставляються на наступний день. Точний час доставляння узгоджується з менеджерами магазину.
  • Доставляння по місту Львову здійснюється штатними кур'єрами нашого магазину (у більшості випадків кур'єр не обізнаний про властивості замовленого Вами товару і не може надавати консультацій, тому з цих питань краще звертатися до наших менеджерів)
  • Адреса складу: 357, вул. Городоцька, м. Львів (Нова Спортс), режим роботи складу: Пн-Пт 9:00 - 18:00, Сб, Нд - вихідний


Умови доставляння товарів по території України:

  • При сумі замовлення від 500 грн. БЕЗКОШТОВНА довіз товару здійснюється на обраний Вами склад перевізника (наприклад, Нової Пошти)
  • При сумі замовлення від 1500 грн. БЕЗКОШТОВНА довіз здійснюється за вказаною Вами адресою. Наші менеджери допоможуть підібрати оптимальну кур'єрську службу
  • Замовлення, прийняті до 14:00 відправляються в той самий день. Після 14:00 - на наступний день
  • Доставлення замовлення, оплаченого через мережу терміналів EasyPay, здійснюється на наступний день після підтвердження оплати.


Розташування складів перевізників у вашому регіоні Ви можете з'ясувати на сайтах перевізників:

Ми надаємо повну товарну-супровідну декларацію та податкову накладну для платників ПДВ. Вантаж страхується на повну вартість товару.
До кожного клієнта ми здійснюємо індивідуальний підхід, тому якщо у Вас виникнуть якісь побажання або запитання, ми завжди готові їх вирішити. Бажання покупця - для нас закон.

 

Нова Пошта — Доставка майбутнього