Ліхтарі та світильники туристичні

Знайдено: 1 - 12 серед 62 товари

Ліхтар туристичний

Кожен турист повинен знати, що без якісного ліхтаря в поході робити нічого. Налобний ліхтарик завжди допоможе відшукати шлях у темряві, а туристичний ліхтар ще інколи допоможе й зігрітися. Ліхтарик у поході - така ж необхідність, як рюкзак і посуд.

Давайте розберемося, який ліхтар потрібний саме вам? Минуле століття у вигляді лампових ліхтарів і ліхтариків на батарейках, які швидко сідають, ми вам пропонувати не будемо. Давайте розглянемо світлодіодний ліхтар туристичний - він надійніший, світить яскраво, легко перезаряджається , промінь можна направити в потрібну точку. Якщо в вашому розпорядженні буде електромережа, то сміливо купуйте акумуляторні ліхтарики.

Переваги налобних ліхтарів

Як зрозуміло з назви, налобний ліхтарик одягається на голову і освітлює простір перед людиною, звільняючи її руки. Ця корисна властивість виправдовує себе в темний час доби на невідомій місцевості. Налобний ліхтарик дозволяє спокійно і без ризику продовжувати подорож ввечері і навіть вночі, так як освітлює дорогу перед вашим поглядом, а руки залишаються вільними, щоб переносити речі або підтримувати рівновагу.

Використовуючи ручний ліхтар, людина зазвичай спочатку спрямовує промінь світла в темряву, а потім вже переводить туди свій погляд. Налобні ліхтарі дозволяють робити це одночасно - освітлювати й дивитися в необхідному напрямку, як ви робите це вдень.

Як вибрати правильний ліхтар

Обираючи потрібний ліхтар, потрібно керуватися метою придбання, залежно від мети необхідно обрати потужність і площу покриття світлом. Якщо вам потрібно оглядати місцевість на далеку відстань, варто купити похідний прожектор (у вашому розпорядженні буде від 13 до 30 світлодіодів). Він працює в двох режимах - економному і стандартному. Економний використовує тільки половину світлодіодів.

Якщо ви вже зробили свій вибір, наші кваліфіковані менеджери допоможуть вам оформити замовлення, гарантію і обрати спосіб доставки.