Гімнастичні м'ячі

Знайдено: 1 - 12 серед 52 товари

Гімнастичний м'яч

В сучасних спортивних залах серед іншого спортивного інвентаря обов'язково є гімнастичні м'ячі. Ці м'ячі мають багато назв: м'яч для вправ, м'яч для фітнесу, м'яч для пілатесу, м'яч для балансування, м'яч для йоги, терапевтичний м'яч  або м'яч для пологів. Але, як би ми їх не називали, на сьогодні, обов'язково до серії вправ з фітнесу входять вправи з гімнастичними м'ячами.

Гімнастичний м'яч - це ідеальний «інструмент» для розвитку Вашого тіла. Він чудово працює майже з усіма групами м'язів, сприяє розвитку гнучкості тіла і стрункої постави. Допомагає розвивати координацію рухів і добре сприяє роботі м'язів хребта.

М'яч гімнастичний корисний не тільки для тих, хто використовує фітнес з метою схуднення але й для вагітних і тих, хто страждає від недуг хребта: сколіозу, остеохондрозу, неврастенії. Також він сприяє заняттю спортом тим людям, хто через розширення вен або інших хвороб ніг не може тренуватися звичною аеробікою але прагне підтримувати себе у спортивній формі.

М'яч гімнастичний може бути різних розмірів і підбирати діаметр м'яча потрібно в залежності від Вашого росту і тих вправ, які Ви збираєтеся виконувати з його допомогою.

Величезний вибір гімнастичних м'ячів пропонує інтернет магазин СПОРТЕК: з системою ABS ® і без неї, для функціональних тренувань з максимальним навантаженням на м'яч до 1000кг! та ряд інших. Ми допоможемо Вам купити відповідний для Вас м'яч для занять спортом, порекомендуємо найкращого виробника.