Художня гімнастика

Знайдено: 1 - 12 серед 102 товари
75грн
55грн
87грн
75грн
336грн

Напівчешки та одяг для художньої гімнастики

Спортивне спорядження для занять і одяг для гімнастики повинні бути зручними, якісними, а найголовніше – подобатися вашим дітям. Ціна на напівчешки, тренувальний одяг і спорядження для занять в Інтернет-магазині «Спортек» порадує будь-яких батьків, а дитині дозволить вибрати покупку, яка прийдеться їй до смаку. Досить популярним в гімнастичних школах Києва та Львова є стильний дитячий і підлітковий одяг для спортивної гімнастики від ТМ GRAND PRIX, а також аксесуари для тренувань від інших відомих виробників.

Для початківців і більш досвідчених спортсменів у нас завжди в наявності:

  • обручі для художньої гімнастики «Україна» за ціною від 15 грн за шт.;
  • гетри для розігріву, костюми, шорти й топи, гарні комбінезони для дівчаток;
  • булави для гімнастики DEPORTIVA для юніорів;
  • гарні якісні стрічки, а до них – паличка для художньої гімнастики в новій колірній гамі 2013 року.
  • додаткові аксесуари дешево – чохол для обруча, булав, барабани для стрічок.

Пропонуємо вам купити булави для художньої гімнастики від торговельної марки SASAKI або CHACOTT. Відгуки дівчат про ці гімнастичні аксесуари завжди захоплені, адже лише у цих марок представлена така широка палітра відтінків. Вибравши бренд GRISHKO, ви зможете купити недорого скакалки для художньої гімнастики, а також зручне і якісне взуття для гімнастики зі шкіри або мікрофібри.

Ще один предмет, без якого не обійдеться художня гімнастика – м'яч. Вашої уваги заслуговують вироби від фірми TOGU – гарні та якісні м'ячі, які здивують вас своїм яскравим дизайном, міцністю та довговічністю. Обирайте тільки якісні спортивні знаряддя та одяг для художньої гімнастики. Тоді на тренуванні або на показовому виступі ваша дитина буде почуватися впевнено і комфортно!