Ключки

Знайдено: 1 - 12 серед 27 товарів

Ключки хокейні

Зимові види спорту дуже популярні як серед дітей, так і у дорослих. Якщо ви вирішили пограти в хокей, то хокейна ключка, мабуть, стане самою потрібною зброєю в грі. Бо без ключки на хокейному полі - як без рук. Ключки для хокею можна розподілити на професійні і аматорські. Ключки хокейні для аматорів не призначені для довгої експлуатації, вони не так добре збалансовані, виготовляються зазвичай з важких порід дерева або з фанери.

Якщо ви займаєтеся хокеєм професійно, то, природно, слід звернути увагу на більш якісні хокейні ключки. Такі ключки хокейні виготовляються з якісних і міцних матеріалів вищого класу. У виробництві сучасних ключок використовується понад 20 різних матеріалів, більшість з яких прийшли з світу високих технологій. Тому професійна ключка для хокею буде коштувати значно більше, ніж звичайна аматорська хокейна ключка. При виготовленні ключки хокейної для професіоналів враховуються нормативи маневреності ключки й ваги, а також гнучкості і стійкості до точкових навантажень. І виробляють такі ключки для хокею в основному з композитних матеріалів. Також ключки бувають комбінованими: ручка виробляється з дерева, а нижня частина - з композитних матеріалів методом лиття. Ключка для професіоналів зазвичай створена з таких матеріалів, як Carbon та Aramid (Kevlar ®) з використанням технологій, запозичених в авіабудуванні.

У нас ви можете купити ключки хокейні як для гравця, так і для воротаря. Ключки, представлені в нашому Інтернет-магазині СПОРТЕК, підійдуть для тих, хто грає як правою, так і лівою рукою. Ми пропонуємо хокейні ключки від відомих світових виробників FISCHER і TISA виключно з якісних матеріалів.

В Інтернет-магазині СПОРТЕК ви можете знайти ту ключку хокейну, яка підійде саме вам. Наші консультанти допоможуть визначитися з вибором, а також порадять якісну ключку для хокею згідно вашого зросту, ваги і професійних навичок.