Килимки

Знайдено: 1 - 12 серед 38 товарів

Килимок туристичний

Професійний турист або просто любитель природи повинен подбати про те, щоб у поході відчувати себе комфортно. Основне завдання туристичного килимка - теплоізоляція. Він повинен надійно захистити вас від холоду і вологи. Друге, не менш важливе завдання - це зручність. Щоб повноцінно відпочити в поході, потрібно спати на м'якому і килимок туристичний відіграє в цьому головну роль.

Килимок самонадувний

Самонадувний килимок - це новинка, яка значно змінила уяву про комфортний сон і відпочинок на природі. Розглянемо головні його переваги: ​​за рахунок повітряного прошарку він став набагато м'якішим, а, головне, він не пропускає холоду. Тепер спати на ньому можна навіть альпіністам на снігу. Ви не відчуєте жодних незручностей. До того ж, такий гаджет має ще одну найзручнішу властивість - він надувається автоматично і вам не потрібно ні про що піклуватися.

Наш Інтернет-магазин пропонує вибір різних за характеристиками і розмірами самонадувних та туристичних килимків, які задовольнять будь-якого туриста. У нас ви знайдете продукцію визнаних виробників, які працюють з найбільш якісними матеріалами. Кращі моделі OUTWELL і Easy Camp зроблять ваш відпочинок по-справжньому комфортним.