Лижі

Знайдено: 1 - 12 серед 79 товарів

Бігові лижі

Лижний спорт - одне з найбільш екстремальних і захоплюючих зимових занять. Тому дуже важливо правильно обрати лижі та інше обладнання, врахувати всі індивідуальні фізичні особливості, досвід, вік (дитячі лижі). Вирішальним фактором при купівлі лиж є їхня довжина, ваш стиль катання, матеріал, з якого лижі виготовлені. Класифікація цього спортивного інвентарю зводиться до двох основних різновидів: бігові лижі, що призначені для пересування по засніженій території на малу і середню відстань, а також гірські - які, відповідно, допоможуть підкорити гірські масиви.

Ми реалізуємо дерев'яні та пластикові бігові лижі (з насічкою, гладкою колодкою). Кожний матеріал має свої переваги, проте в цілому лижі бігові від нашого Інтернет-магазину мають такі вагомі плюси:

  • тривалий термін експлуатації;
  • легкість руху;
  • безпечне і надійне кріплення;
  • деякі види не вимагають мастила.

Окремої уваги заслуговують лижі дитячі. Їх вибір іноді становить цілу проблему, оскільки поставити дитину на бігові лижі не так просто – у цьому процесі слід враховувати цілу низку фізичних і психологічних факторів. Існує спеціальна шкала, по якій вибирають дитячі лижні палиці. Наприклад, якщо у дитини зріст 115 см, то палиця обов'язково повинна мати довжину 90см.

Ми пропонуємо вам бігові лижі, купити які можна як окремо, так і цілим комплектом з палицями і спеціальними черевиками. В асортименті «Спортек» - продукція таких популярних брендів як «Fischer», «Tisa» і «Маrmat». Клієнт без проблем зможе оформити замовлення на сайті: тут є відповідна інформація по бігових лижах, класифікація за цінами, новинки, акції та хіти продаж.