Настільний теніс

Знайдено: 1 - 12 серед 190 товарів

Ракетки для настільного тенісу

Сьогодні все більшою популярністю користується настільний теніс. Для цієї захоплювальної гри необхідно зовсім небагато: купити тенісний стіл і набір для настільного тенісу. Ось і все, але тільки після цього можна починати по-справжньому займатися цим видом спорту. Для малюків і в юному віці фізичний розвиток вкрай важливий. Дитина буде зайнята грою, захоплена, адже це заняття сповнене приємних емоцій, спілкування з однолітками, дає величезний заряд бадьорості на цілий день. Ну і, звичайно, це спорт не лише для дітей, настільний теніс популярний в будь-якому віці.

Давайте розглянемо найоптимальніші варіанти купівлі тенісних наборів. Для початку, хочеться відзначити той факт, що тенісні столи купити можна в будь-якому спортивному магазині, але найбільш вигідні умови придбання залишаються за нашим магазином. Якщо немає коштів відразу придбати персональний тенісний стіл, нічого страшного, на початковому етапі можна обійтися купівлею набору для настільного тенісу.

Отже, що ж входить до набору для настільного тенісу? Це дві ракетки, сітка і м'ячі для настільного тенісу. Набори для настільного тенісу дуже зручні, адже в самому наборі присутні компоненти виробництва однієї фірми. Для тих людей, які мало на цьому розуміються, відразу скажемо, що набори є як професійні, так і аматорські. Особливого вигляду набору додає елегантний чохол, який потрібен не тільки для зручності, але й для захисту вмісту. Необхідно відзначити той факт, що за умови придбання цілого набору для тенісу ваші втрати будуть значно меншими, ніж при купівлі всього приладдя для тенісу окремо.

Ракетки для настільного тенісу можуть коштувати набагато дорожче, ніж професійний набір, пам'ятайте про це. М'ячі для настільного тенісу і їх вибір також важливі. Якщо судити логічно, яка різниця, яким м'ячем грати? Ця думка помилкова. М'ячі для настільного тенісу повинні з точністю відповідати ряду вимог, або, як кажуть у професійному спорті - параметрам. М'ячі для настільного тенісу повинні бути збалансовані, мати ідеальну сферичну форму, і, звісно, необхідну твердість.

Особливу увагу варто звернути на продукцію популярних брендів Atemi, Donic і Giant Dragon, які відзначаються високими показниками і чудовими характеристиками.

Купити тенісний стіл - без проблем!

Зауважимо, що перед тим, як купити тенісний стіл, необхідно тричі подумати про те, чи дійсно це той вид спорту, якому Ви хочете надати належну увагу? Якщо відповідь однозначна – так, тоді наш магазин запропонує Вам купити тенісний стіл та аксесуари до нього за кращими умовами! Інтернет-магазин Sportek пропонує вам зробити замовлення спорядження для настільного тенісу в місті Київ.