Палки для скандинавської ходьби RE:FLEX NW 301 чорні

1 010,00 

Категорії: , , SKU:00044578 Наявність Немає в наявності Brand:RE:FLEX

Опис

Палиці для скандинавської (або як деколи кажуть “нордичної”) ходьби призначені для активного руху. Під час піших прогулянок вони допомагають зберігати рівновагу і, насамперед, прибирають навантаження на коліна і суглоби, знижуючи загальну стомлюваність.
Якщо під час ходьби активно користуватись паличками, то ви також завантажуватимете і верхню частину тіла. Ваші заняття будуть значно ефективнішими, ніж просто прогулянки на відкритому повітрі.

Палиці розсувні, складаються з трьох секцій. Довжину можна легко регулювати в проміжку від 65 до 135 см.

Невелика вага при відмінній міцності забезпечується завдяки авіаційному алюмінієвого сплаву марки 6061, з якого виготовлені палички. Ергономічна ручка виготовлена з комбінації поліпропілену та корку. Темляки легко припасовуються до розміру рук завдяки зальопам. При потребі вони легко відщіпаються від палиць.

Ця модель також оснащена системою “антишок”. Палички ніби “підпружинюють” в момент, коли на них опитарись. Це корисно, якщо ви займаєтесь в основному на твердих поверхнях і активно користуєтесь палицями. Антишок зменшуватиме стрес на ваші кінцівки.
Однак ця система не така корисна якщо ви пересуваєтесь, наприклад, горбистою місцевістю і вам потрібна надійна опора, щоб відштовхнутись чи втримати рівновагу.

На кінці палички мають наконечники із вольфрамової сталі. Щоб запобігти їх завчасному стиранню, в комплекті йдуть ґумові черевички із зміцненим дном. Вони призначені для комфортної ходьби по твердих поверхнях. Якщо ж ваша подорож пролягає через піщану чи болотянисту місцевість, можна одягнути кільце, яке утримуватиме палички від надмірного занурення.

Колір усіх секцій – чорний.

Матеріал: алюмінієвий сплав 6061
Секцій: 2 з регульованою висотою від 65 до 135 см
Замки: внутрішня цангова система фіксації секцій TWIST-LOCK
Система “антишок” Так
Ручка: корок + PP
Темляк: неопреновий, регульований розмір, відщіпний (система TOP-CLICK)
Наконечник: вольфрамова сталь
Вага комплекту: 545 г
Комплектація: 2 ґумові наконечники для твердих поверхонь, 2 знімні кільця для болотянистої/піщаної місцевості

Країна виробник: Китай
Країна бренду: Україна

Станьте першим коментатором “Палки для скандинавської ходьби RE:FLEX NW 301 чорні”

Коментарі

Ще немає жодного коментаря.