Окуляри для плавання

Знайдено: 1 - 12 серед 89 товарів
149грн

Як підібрати окуляри для плавання?

Це зовсім не складна проблема. Основний критерій вибору - вам потрібні окуляри для професійних занять плаванням чи просто для розваг у басейні? Професіоналам потрібні окуляри для плавання з захистом від запотівання, із зручними прокладками з силікону. Любителі ж здебільшого обирають окуляри, виходячи з ціни.

Якщо у вашому розкладі кілька разів на тиждень зазначені заняття в басейні, то вам краще придбати окуляри для тренувань. Варто замислитися про якість і комфорт занять. Тренувальні окуляри для плавання забезпечені системою, яка дозволяє тривалий час знаходиться у воді без проблем з видимістю. Спортсмени використовують для своїх занять окуляри для плавання під назвою «скельця», які ще називають стартовими, їх одягають і на змаганнях.

Поговоримо тепер про квіти нашого життя. Для дітей ми купуємо найякісніше і найкраще. Оскільки вони не завжди передбачувані, варто починати з малого. Для першого походу в басейн купіть, для початку, щось недороге. Якщо ж дитина захопиться, тоді можна переходити до більш комфортного придбання - окулярів для плавання з мікропорами і присосками з силікону. Присоски зазвичай залишають сліди на шкірі, але через 30 хвилин вони проходять. Окуляри варто купувати з антифог-системою, оскільки вона забезпечить постійну відмінну видимість у воді.