Рюкзаки

Знайдено: 1 - 12 серед 46 товарів

Як купити рюкзак для будь-якого випадку

Ви зібралися у подорож? Тоді до вашого вибору величезний асортимент наплічників для туризму - по горах, пішим ходом, на велосипеді, для альпіністів і для міських жителів. Якщо ви вирішили купити рюкзак, то перш за все необхідно визначити мету покупки. Як і будь-яка річ, рюкзак невідповідного типу викличе у вас дискомфорт.

Для полегшення вибору товару варто зупинитися на визначенні індивідуальних параметрів. Купуючи рюкзак, ви повинні врахувати свої габарити, стать, вагу, фізичну підготовку. Виходячи з перерахованих вище параметрів, ми вибираємо, в першу чергу, об’єм рюкзака. Визначення його аналогічне подорожі на повітряній кулі – беремо тільки необхідне, а баласт викидаємо. З цього випливає інший параметр - вага. Для міських рюкзаків головне - менша вага і зручність для виїзду за місто. Для туристичного рюкзака важлива безліч кишень для речей першої необхідності.

Похідний рюкзак і намет – це те, що необхідно взяти з собою в подорож по горах, лісах або ж в заміську поїздку. Туристичний рюкзак, в першу чергу, повинен бути надійним і захищати вміст від будь-яких погодних умов. В основних відділеннях таких рюкзаків добре розміщуються габаритні речі, які знадобляться в поїздці. Також рюкзаки для походу оснащені різноманітними додатковими відсіками, призначеними для дрібних, але необхідних предметів (ліхтар, компас, сірники, ніж).

Завдяки великому вибору моделей, купити похідний рюкзак як для складного походу на два тижні, так і для звичайного пікніка на вихідних, не складе жодних труднощів. В Інтернет-магазині Sportek ви зможете придбати рюкзак, який буде відповідати вашим вимогам і смакам.