Шапочки для плавання

Знайдено: 1 - 12 серед 92 товари
112грн
112грн

Шапочка для басейну

Шапочки для басейну - це не просто аксесуар, який захищає воду басейна від потрапляння в неї волосся тих, хто в басейні знаходиться. Вони ще й захищають волосся від хлорованої води і служать відображенням Вашого власного стилю, підкреслюють індивідуальність власника. До того ж, шапочка для плавання зменшує втрату тепла плавця і опір води.

Слід зазначити, що шапочки для плавання виробляються різних фасонів та розмірів, з різних матеріалів і різних кольорів. В асортименті є силіконові, латексні, тканинні і комбіновані моделі.

Латексний матеріал - найоптимальніший вибір за рахунок характеристик матеріалу. Така шапочка не тисне, дозволяє комфортно відчувати себе як у воді, так і поблизу басейну. Все більшої популярності набуває комбінована тканина з латексом. Найпоширеніший вибір серед тих, хто віддає перевагу комфорту – тканинна шапочка. Вона легко сідає на голову, не перетискає волосся і є найзручнішою, але не перешкоджає намоканню волосся, що може вважатися як позитивним, так і негативним моментом в залежності від бажань любителя поплавати.