Скейтборди

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів

Скейти для спорту й розваг

Основним знаряддям для однієї з найбільш модних молодіжних спортивних розваг є скейтборд. І це не дивно, адже скейт - це не тільки транспортний засіб, а й інструмент для виконання різноманітних трюків. Без сумніву, скейтборд для дітей і підлітків – відмінний засіб для розвитку концентрації, спритності, а також тренування багатьох груп м'язів. Фактично скейт є дошкою із прикріпленими до неї роликами невеликого діаметра. Саме простотою конструкції пояснюється невисока ціна скейтборда. Проте виготовлення цього спорядження з високими експлуатаційними показниками вимагає підвищеного уваги до всіх деталей. Якісні скейти, які можна купити в Інтернет-магазині «Спортек», мають такі основні комплектуючі:

  • дека: дошка скейтборда, складена з декількох шарів клинової деревини;
  • класична форма деки скейта – дошка із двома закругленими й злегка загнутими краями;
  • довжина та ширина дощок буває різною. Наприклад, дитячий скейт завжди коротший на кілька дюймів;
  • аби під час катання на скейтборді ноги не зісковзували з поверхні, на деку приклеюють спеціальну шорстку стрічку, яка надійно утримує підошву взуття і не дає їй ковзати;
  • колеса скейтборда: для їх виготовлення використовують надміцні матеріали, які при цьому забезпечують плавну й безшумну їзду будь-якою поверхнею;
  • підвіска: сталева деталь, за допомогою якої колеса кріпляться до деки скейта;
  • велике значення при виготовленні скейтборда мають також підшипники, підбивки, осі й болти, адже їх якість – одна з запорук довговічності.

З каталогу Інтернет-магазину «Спортек» ви зможете замовити скейтборд найвищої якості з цікавим малюнком, а також комплекти для захисту. Останні складаються з налокітників, наколінників і захисту для зап'ястя. Такі комплекти обов’язкові не тільки для дітей і тих, хто тільки вчиться кататися на скейті, але й для досвідчених спортсменів. Адже від падінь зі скейтборда не застрахований ніхто, а ударостійкий пластик, який є основним матеріалом в елементах захисту, зможе вберегти від серйозних травм. «Спортек» піклується про своїх покупців, тому пропонує купити не тільки скейт, але й набір захисту до нього за найбільш вигідними цінами і з можливістю доставки до таких міст, як Київ і Львів, а також в інші населені пункти України.