Тенісні столи і сітки

Знайдено: 1 - 12 серед 41 товар

Найкращі столи для настільного тенісу

Настільний теніс - одна з найзахоплюючих спортивних розваг, вигаданих людством. Сьогодні у більшості спортивних клубів і залів, а також у навчальних закладах можна зустріти тенісний стіл. Це один з нечисленних спортивних знарядь, популярних ще в минулому столітті, яке не втратило своєї актуальності і в наші дні. Але розвиток технологій не стоїть на місці, тому сучасні столи для настільного тенісу мають набагато вищі показники надійності та зносостійкості, аніж їхні попередники. Крім того, купити сучасне спортивне спорядження сьогодні можна не тільки для спортзалу, але й для домашнього використання. А ціна на тенісний стіл для вулиці або для дому в Інтернет-магазині «Спортек» неодмінно вас порадує.

Характерною рисою тенісного стола є його поділ на дві половини сіткою для настільного тенісу. Вона кріпиться рівно посередині, що є одним з головних правил гри. Існують міжнародні стандарти габаритів столу для настільного тенісу як вуличного, так і домашнього використання, невідповідність яким може негативно позначитися на грі. Стандартні розміри:

  • ширина – 1,525 м;
  • довжина – 2,74 м;
  • висота – 0,76 м.

Крім того, існують також деякі вимоги до сітки для настільного тенісу. Наприклад, ділянка, розміром у півтора сантиметра від її верхнього краю, повинна мати білий колір. До того ж, сама сітка повинна на 15,25 см виступати за краї тенісного столу і над його поверхнею. Дотримання таких простих правил і робить гру динамічною та захоплюючою. Але крім перерахованих вище, існують і інші параметри, яким повною мірою відповідає кожний тенісний стіл, представлений в Інтернет-магазині «Спортек»:

  • ігрова поверхня повинна бути гладкою та матовою, однотонного, темного кольору;
  • сітка найчастіше йде в комплекті, але її можна купити й окремо;
  • в асортименті є тенісні столи для будь-якої погоди. Вони мають вологостійке покриття з УФ-фільтрами;
  • сітка для настільного тенісу може бути як білою, так і мати колір, що контрастує з її білою облямівкою (наприклад, чорний).

В Інтернет-магазині «Спортек» ви зможете вибрати й купити тенісний стіл, сітку для настільного тенісу, а також ракетку та м'ячики високої якості за доступною ціною. Крім того, «Спортек» забезпечить доставку вашого замовлення до міст Київ, Львів, Харків, Одеса або в іншу точку України.