Показано 1–20 із 23

Сітка волейбольна (масова)
1 055,00 

Сітка волейбольна 9500 x 1000 мм біла, призначена для тренувань і змагань в залі або стадіоні.

Закінчився
М’яч волейбольний Winner SUPER SOFT VC-5
1 365,00 

Winner SUPER SOFT VC-5 - матчевий м'яч. Призначений для ігор і тренувань професійних команд і клубів, для гри в залі і на відкритих майданчиках. Виготовлений з композитної синтетичної шкіри на…

Закінчився
М’яч волейбольний Winner VS-5 Soft ПУ (композит)
968,00 

Winner SUPER SOFT VS-5 виготовлений з синтетичної шкіри на основі поліуретану, відмінно утримується в долонях, міцний та стійкий до зносу і механічних ушкоджень.  Призначений для ігор і тренувань професійних команд…

Закінчився
М’яч волейбольний Mikasa MVA300
2 174,00 

Мяч волейбольний Mikasa MVA300 - волейбольний професійний мяч. Нова конструкція мяча складається з 8-ми панелей, склеєних між собою, камера мяча виготовлена з бутилу. Мяч має офіційні параметри FIVB і призначений…

Закінчився
М’яч для водного поло Mikasa W 6000
1 670,00 

М'яч для водного поло Mikasa W 6000 - офіційний м'яч Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні. Призначений для ігор на високому рівні. Дана модель виготовлена із високоякісної гуми.

Закінчився
М'яч волейбольний ALVIC BEACH
408,00 

Пляжний волейбольний м'яч ALVIC BEACH призначений для тренувань та гри на відкритих площадках. Дана модель виготовлена із сучасного високоякісного поліуретану soft 1,2 мм, оснащений латексною камерою. М'яч зшито вручну.

Закінчився
М'яч волейбольний Mikasa MVA200 FIVB Official New
2 564,00 

М'яч волейбольний Mikasa MVA200 FIVB Official New офіційний ігровий м'яч FIVB Офіційний м'яч Олімпійських ігор 2012 в Лондоні Унікальний новий матеріал і нова поверхня з поглибленнями «dimple»

Закінчився
М'яч волейбольний Mikasa MVA310
1 665,00 

М'яч Mikasa MVA310 виготовлений з матеріалів найвищої якості і створений для задоволення суворих стандартів міжнародних ігор і технічних вимог спортивних організацій та професійних спортсменів.

Закінчився
М'яч волейбольний Mikasa MVA330 FIVB Official New
1 354,00 

М'яч волейбольний Mikasa MVA330 FIVB Official New - чудова модель для клубних гравців. Восьми панельна конструкція. Виготовлений з синтетичної шкіри високого ґатунку, менше ковзає в руках. Якщо ви хочете гру з…

Закінчився
М'яч волейбольний SELECT Beach Volley
590,00 

М'яч волейбольний SELECT Beach Volley виготовлений з м'якого і водостійкого матеріалу з карбонієвою структурою.

Закінчився
М'яч волейбольний Winner AERO
310,00 

М'яч волейбольний Winner AERO відмінний м'яч для тренувань. Технічні параметри м'яча відповідають всім вимогам і стандартам, дозволяють проводити змагання і тренування як в залі, так і на відкритих майданчиках.

Закінчився
М'яч волейбольний Winner AIR STRIKE
205,62 

М'яч волейбольний Winner AIR STRIKE відмінний м'яч для тренувань. Технічні параметри м'яча відповідають всім вимогам і стандартам, дозволяють проводити змагання і тренування як в залі, так і на відкритих майданчиках.

Закінчився
М'яч волейбольний Winner BEACH FUN
399,00 

М'яч волейбольний Winner BEACH FUN - аматорський м'яч. Призначений для гри на відкритих майданчиках (пляж).

Закінчився
М'яч волейбольний Winner DROP
384,00 

М'яч волейбольний Winner DROP - один з аматорської серії м'ячів. Призначений для гри на відкритих майданчиках (пляж). Технічні параметри м'яча відповідають всім вимогам і стандартам, дозволяють проводити змагання і тренування.

Закінчився
М'яч волейбольний Winner PRO
420,00 

М'яч волейбольний Winner PRO чудовий тренувальний м'яч. Призначений для гри в залі і на відкритих майданчиках.