Ми працюємо з наступними видами оплати:

  • накладений платіж (післяплата)
  • оплата онлайн (VISA, Mastercard, GooglePay, ApplePay, Приват24 – через сервіс LiqPay)
  • безготівковий переказ

Накладений платіж (післяплата)

Також оплатити за товар ви можете при його отриманні (післяплата) у пункті видачі посилок перевізника, наприклад Нової Пошти.

Зазвичай комісія за таку послугу складає 1-2% від суми переказу. При оформленні покупки необхідно уточнювати розмір комісії, наші менеджери вам можуть в цьому допомогти.

Головною зручністю такого способу оплати є можливість перевірити товар перед оплатою – переконатись, що ви отримуєте саме те, на що очікували здійснюючи замовлення. А також можливість розрахуватись не лише готівкою, а й банківською карткою чи здійснити оплату онлайн.

Оплата онлайн

Після підтвердження замовлення з’явиться кнопка “Оплатити замовлення”. Натисніть її, щоб перейти на сторінку прийому онлайн платежів LiqPay.
Там ви зможете вибрати зручний для себе спосіб оплати і завершити покупку.

Безготівковий переказ

В підтверджені замовлення, яке прийде вам на електронну пошту, будуть вказані платіжні реквізити, за якими можна оплатити свою покупку. Тож переконайтеся, що ви вказали свій дійсний Email і не зробили при цьому помилок.
Далі ви можете здійснити платіж онлайн (наприклад, через Приват24 або аналогічну систему іншого банку); через термінали прийому платежів (шукайте опцію “Платіж за реквізитами”); або ж через касу будь-якого банку.
Додаткова комісія за здійснення платежу різниться в залежності від банку та обраного вами способу оплати.

На підтвердження здійснення покупки ви отримаєте видаткову накладну та чек про здійснення оплати (з терміналу, банку або фінансового посередника, який приймає платежі). Зберігайте ці документи. Вони вам будуть необхідні в разі, якщо ви з якихось причин захочете обміняти чи повернути придбані товари.

Практично на всі товари, які реалізуються в нашому
магазині, поширюється гарантійний термін. Зазвичай він становить від 6 до 12 місяців з дня покупки. На технічно складні товари видається гарантійний талон.