Оплата

При оформленні покупки, ви можете, не хвилюватися втратити платіжні реквізити. Наш магазин піклується про якість не тільки товару, але і якість обслуговування клієнтів. По перше, Вам буде надано можливість роздрукувати платіжні реквізити рахунку, а по-друге, копія рахунку негайно відправиться на вашу електронну пошту (тому не забувайте писати реальну адресу e-mail при реєстрації).

Ми підготували різні види оплати на будь-який смак і потреби нашого клієнта. Якщо ви обираєте банківський переказ, то ми радимо оплачувати за товар у банку, де не беруть додаткової комісії за обслуговування - на території України це АТ «УкрСибБанк», в межах міста Львова - ПАТ «Ві Ес Банк». В інших же банках комісія за перерахування коштів коливається від 0,5% до 2%.

Наш інтернет-магазин підключений до сервісу електронних платежів EasyPay. При оформленні замовлення вкажіть даний спосіб оплати і Ви можете здійснити оплату готівкою через мережу терміналів EasyPay при цьому не сплачуючи додаткових комісій і зборів. Максимальна сума оплати готівкою через термінал EasyPay становить 4999,00 грн.


Також оплатити за товар ви можете при його отриманні (післяплата) у пункті видачі посилок організації, яка надає такі послуги, наприклад - УкрПошти. Комісія тут складає 1-2% але може змінюватись. Тому, при оформленні покупки необхідно уточнювати розмір комісії.

На підтвердження здійснення покупки ви отримаєте видаткову накладну. Практично на всі товари, які реалізуються в нашому магазині, поширюється гарантійний термін. Зазвичай він становить від 6 до 12 місяців з дня покупки. На технічно складні товари видається гарантійний талон.